Kino 35
Kino Světozor - Velký sál
Kino Světozor - Malý sál
Bio Oko
(A)VOID
La Loca
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Planoucí slunce nade mnou

16:30 75', Argentina, Hraný
Planoucí slunce nade mnou
16:30 - Kino 35
75’, Argentina, Hraný
REŽIE: Roberto Bernasconi, Luisina Anderson

Konfrontace 4

18:00 Pásmo krátkých filmů
Konfrontace 4
18:00 - Kino 35
Dilema 14’, Velká Británie, Hraný
Kde mě nenajdou 15’, Polsko, Dok.
Poflakování 24’, Rumunsko, Hraný
Druhý život 10’, Německo, Dok.
Srdce z olova 21’, Bulharsko, Hraný

Dočasný domov

20:00 97', USA, Hraný
Dočasný domov
20:00 - Kino 35
97’, USA, Hraný
REŽIE: Destin Daniel Cretton

Konfrontace 3

15:00 Pásmo krátkých filmů
Konfrontace 3
15:00 - Kino Světozor - Velký sál
Aréna 23’, Polsko, Hraný
Santra a mluvící stromy 27’, Finsko, Dok.
Zabít psa 13’, Argentina, Hraný
Ahoj, mám se dobře 28’, Česká republika, Dok.

Předmět doličný A

17:00 85', Velká Británie, Hraný
Předmět doličný A
17:00 - Kino Světozor - Velký sál
85’, Velká Británie, Hraný
REŽIE: Dom Rotheroe

Hardkor Disko

19:00 85', Polsko, Hraný
Hardkor Disko
19:00 - Kino Světozor - Velký sál
85’, Polsko, Hraný
REŽIE: Krzysztof Skonieczny

Blue Ruin

21:00 90', USA, Hraný
Blue Ruin
21:00 - Kino Světozor - Velký sál
90’, USA, Hraný
REŽIE: Jeremy Saulnier

Theatre Optique 2

16:30 Pásmo krátkých filmů
Theatre Optique 2
16:30 - Kino Světozor - Malý sál
Café Babel 10’, Izrael, Anim.
Bóje 8’, Izrael, Anim.
Věk zvědavosti 7’, Velká Británie, Anim.
Geometrická etuda 3’, Polsko, Ostatní
Tygr je zbraň 3’, Velká Británie, Anim.
O páté 8’, Německo, Anim.
Malý blondýn s bílým beránkem 8’, Francie, Anim.
Planety za planetami 4’, Francie, Anim.
Chamtivost 4’, Česká republika, Anim.
Malý Cousteau 8’, Česká republika, Anim.
Břímě 9’, Izrael, Anim.

Tohle doma nezkoušejte: Od Dogma k Dogville

18:30 66', Německo, Dok.
Tohle doma nezkoušejte: Od Dogma k Dogville
18:30 - Kino Světozor - Malý sál
66’, Německo, Dok.
REŽIE: Matthias Maass

Tarnation

20:30 88', USA, Dok.
Tarnation
20:30 - Kino Světozor - Malý sál
88’, USA, Dok.
REŽIE: Jonathan Caouette

Zimní proletářská pohádka

17:00 63', Německo, Hraný
Zimní proletářská pohádka
17:00 - Bio Oko
63’, Německo, Hraný
REŽIE: Julian Radlmaier

Cirkus Bukowsky II, 1. díl

18:30 50', Česká republika, Akční
Cirkus Bukowsky II, 1. díl
18:30 - Bio Oko
50’, Česká republika, Akční
REŽIE: Jan Pachl

Plán

20:00 80', Česká republika, Dok.
Plán
20:00 - Bio Oko
80’, Česká republika, Dok.
REŽIE: Benjamin Tuček

Fízlové, hajzlové

22:00 94', USA, Hraný
Fízlové, hajzlové
22:00 - Bio Oko
94’, USA, Hraný
REŽIE: Quentin Dupieux

What Difference Does It Make? A Film About Making Music

20:30 90', Německo, Dok.
What Difference Does It Make? A Film About Making Music
20:30 - La Loca
90’, Německo, Dok.
REŽIE: Ralf Schmerberg