Kino 35
Kino Světozor - Velký sál
Kino Světozor - Malý sál
Bio Oko
(A)VOID
La Loca
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00

Violet

16:30 85', Belgie, Hraný
Violet
16:30 - Kino 35
85’, Belgie, Hraný
REŽIE: Bas Devos

Konfrontace 2

18:30 Pásmo krátkých filmů
Konfrontace 2
18:30 - Kino 35
Sensin 14’, Francie, Hraný
Až vzlétnu 28’, Polsko, Dok.
PestiPop 2002 16’, Izrael, Hraný
Zima 27’, Německo, Hraný

Čas vlků

21:00 110', Francie, Hraný
Čas vlků
21:00 - Kino 35
110’, Francie, Hraný
REŽIE: Michal Haneke

Konfrontace 1

16:00 Pásmo krátkých filmů
Konfrontace 1
16:00 - Kino Světozor - Velký sál
Magma 30’, Polsko, Hraný
Případ 10’, Německo, Hraný
Pákistánská čtyřka 37’, Pákistán, Dok.
Timothy 9’, Španělsko, Hraný

Layla

18:00 108', Německo, Hraný
Layla
18:00 - Kino Světozor - Velký sál
108’, Německo, Hraný
REŽIE: Pia Marais

Skoro jako láska

20:30 82', USA, Hraný
Skoro jako láska
20:30 - Kino Světozor - Velký sál
82’, USA, Hraný
REŽIE: Eliza Hittman

Theatre Optique 1

16:30 Pásmo krátkých filmů
Theatre Optique 1
16:30 - Kino Světozor - Malý sál
Nula 4’, Německo, Ostatní
Sny a slzy 6’, Izrael, Anim.
Nedávno v lese 1’, Německo, Anim.
Loutka 8’, Izrael, Anim.
Adelaars 9’, Slovensko, Ostatní
Býk 3’, USA, Anim.
Zvláštní ovoce 8’, Izrael, Anim.
Poloviční přítelkyně 5’, Německo, Anim.
Potopa 7’, Francie, Ostatní
Neposkvrnění 13’, Francie, Dok.
Mimikry 5’, Česká republika, Anim.
Květina 10’, Turecko, Anim.
Spin 7’, Izrael, Anim.

Ruhr

18:30 120', Německo, Dok.
Ruhr
18:30 - Kino Světozor - Malý sál
120’, Německo, Dok.
REŽIE: James Benning

Side by Side

21:00 99', USA, Dok.
Side by Side
21:00 - Kino Světozor - Malý sál
99’, USA, Dok.
REŽIE: Christopher Kenneally

Úplné zmizení

18:00 80', Filipíny, Hraný
Úplné zmizení
18:00 - Bio Oko
80’, Filipíny, Hraný
REŽIE: Raya Martin

Southcliffe

20:00 184', Velká Británie, Ostatní
Southcliffe
20:00 - Bio Oko
184’, Velká Británie, Ostatní
REŽIE: Sean Durkin

Gottland

20:30 105', Česká republika, Ostatní
Gottland
20:30 - (A)VOID
105’, Česká republika, Ostatní
REŽIE: Viera Čákanyová, Petr Hátle, Rozálie Kohoutová, Lukáš Kokeš, Klára Tasovská